Výzdoba hotelov

Dajte svojim hosťom pocit domova. Aj hotel, reštaurácia, penzión, chata či iné podobné zariadenie musí pôsobiť útulne, aby sa ku Vám ľudia radi vracali a cítili sa príjemne. Vo výzdobe a aranžovaní mame veľké množstvo skúseností a radi vám poradíme.

vianocna-vyzdoba-hotelov

Vianočná výzdoba hotelov, reštaurácií a penziónov

Vianoce sú sviatkom pokoja, pohody a rodinná atmosféra tomu len pomáha. Vytvoriť dostatočne vianočnú a zároveň nie gýčovú výzdobu je niekedy ťažšie, ako sa zdá. Radi Vám pomôžeme, aby výsledok za to stál.

Čítať ďalej...

velkonocna-vyzdoba-hotelov

Veľkonočná výzdoba hotelov, reštaurácií a penziónov

Veľká noc je jedným z najväčších sviatkov v roku, preto je vhodné prispôsobiť výzdobu vašeho zariadenia a navodiť tú správne  sviežu, jarou voňajúcu atmosféru.

Čítať ďalej...

vyzdoba-hotelov-na-kazdy-den

Výzdoba na každý deň - hotely, reštaurácie a penzióny

Každý deň musí vaše zariadenie vyzerať príjemne a útulne. Maličkosti v interiéroch dokážu zázraky.

Čítať ďalej...

Výzdoba hotelov, reštaurácií a ubytovacích zariadení

Vždy sa snažíme, aby bola naša výzdoba, čo najpraktickejšia. Čo to znamená?

Najpraktickejšie je, ak penzión, hotel či reštaurácia majú celoročnú univerzálnu výzdobu. Samozrejme, nepokladáme za vhodné, ak sa pozabudne napríklad na veľkonočné sviatky, no povyberaním niektorých prvkov budú platné celú jar.

Neskôr, od začiatku decembra do polky januára, má svoje miesto vianočná výzdoba.

Nezabudnite, že podvedomie návštevníkov funguje vždy, preto dávame do pozornosti celkovú atmosféru a pocit, ktorý vieme zintenzívniť aj na Valentína, na MDŽ, MDD alebo taká farbami impozantná jesenná výzdoba je pre vaše zariadenie len a len výhodou.