Svadobná výzdoba

Do balíčka svadobnej výzdoby zahŕňame - všetko. Slovo všetko je však aj tak dosť nejasné, preto si ho rozmeňme na drobné. Úplne bežne zabezpečujeme svetelnú výzdobu, balónovú výzdobu, výrobu menoviek, aranžovanie kvetinovej výzdoby stolov, miestností, svadobné kytice, výzdobu svadobného auta, koča, farebne ladiace prikrytia stolov a šerpy. Veľmi veľa na prvom dojme dokážu spraviť servítky, či už svojim dizajnom, ale aj uložením na svadobnom stole. Rovnako si dávame záležať na výbere sviečok najrozličnejších tvarov a druhov, poskytnutí nápadov na darčeky pre hostí, radami na výrobu krásnych a chutných zákuskov a tort. Výzdobíme Vám kostol, či obradnú sálu a okrem toho zapožičiavame aj veci na výzdobu domov nevesty...

 • Výzdoba svadobnej sály

  Niet nad dokonalý prvý dojem zo svadobnej sály, keď do nej vstúpite a zo zadu počuť: woow. Zladené svadobné stoly, servítky, sviečky, kvetinová výzdoba a množstvo ďalších detailov Vám vyrazí dych. Pozrite si ukážky, aby ste mali lepšiu predstavu, čo sa Vám páči a čo nie. Potom zrealizujeme Vašu vlastnú predstavu.

 • Svadobné auto

  Krásne vyleštené autíčko so stuhami a kytičkou upevňuje atmosféru jedinečnosti a pompéznosti celého svadobného dňa. Pozrite si ukážky nami vyzdobených svadobných áut. Radi sa inšpirujeme aj Vašimi vlastnými predstavami.

 • Výzdoba kostolov

  Svadba v kostole je u nás stále na prvom mieste a verím, že to tak aj ostane. Nech je už kostolík akokoľvek pekný, vždy sa dá ešte skrášliť a spestriť. Nemal by predsa vyzerať rovnako ako v bežný pracovný deň.

 • Svadobné kytice

  Svadobná kytica je neodmysliteľnou súčasťou a doplnok každej nevesty. V tejto kategórií nájdete niekoľko ukážok svadobných kytíc pre Vašu inšpiráciu.

 • Svadobné torty

  Inšpirujte sa niekoľkými ukážkami zo svadobného stola. Chutná a úhľadná torta Vašej svadbe rozhodne neublíži, no s postavou to už zrejme bude horšie  :)

 • Zapožičanie svadobných doplnkov

  Keďže aranžujeme a zdobíme svadby už niekoľko rokov, máme veľké množstvo doplnkov, ozdobných predmetov, svietnikov a podobne. Aj keď sme presvedčení, že čím viac starostí počas svdobného dňa treba "odbúrať", rozhodnutie je na Vás a radi Vám pomôžeme zapožičaním svadobných doplnkov.

Niektoré nevesty majú presné predstavy o svadbe, ale sú aj také, ktoré uvítajú, ak si všetko podrobne preberieme a vhodnosť či nevhodnosť niektorých detailov výzdoby posúdime spoločne.

Výzdoba sály by mala byť „šmrncová“. Je potrebné mať na mysli sálu ako takú - či ide o historický objekt, kde výzdoba podčiarkne dobovosť, alebo je to moderná reštaurácia, kde sa svietniky zo stredovekých hradov nehodia.

Niekoľkoročná skúsenosť nám dáva právo poradiť ohľadom farebnosti výzdoby. V niektorých svadobných sálach pôsobí napr. zelená výzdoba sviežo a príjemne, inde sa omnoho viac žiada teplá žltá alebo oranžová a niekde čisto biela výzdoba vôbec nepôsobí sterilne, ale vysoko elegantne. Podstatné je, aby so svadobnou výzdobou boli spokojní mladomanželia a im najbližší ľudia.